Bunnix - Bunny Run

Android için Aksiyon Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut Cihaza göre değişir
  • Version Cihaza göre değişir
  • Dil İngilizce
  • Firma GAMEADU
Android işletim sistemini kullanan tablet ve cep telefonlarında oynayacağınız Bunnix - Bunny Run uygulaması ile bir çiftlikteki sevimli tavşanların havuçları toplamasına yardım edecek ve bunu yaparken de köpeklerden saklanmanın bir yolunu bulmaya çalışaca

Android işletim sistemini kullanan tablet ve cep telefonlarında oynayacağınız Bunnix - Bunny Run uygulaması ile bir çiftlikteki sevimli tavşanların havuçları toplamasına yardım edecek ve bunu yaparken de köpeklerden saklanmanın bir yolunu bulmaya çalışacaksınız.

Bir çiftlikte yaşayan köpekler ve tavşanların birbirlerinden kaçışlarını ve kovalamacalarını oynayacağınız bu oyunda amaç tavşanların havuçları toplamasına yardım ederek kör köpeklerin onların kokularını almasına engel olmak olacaktır. Çimleri kazarak tavşanların ilerlemesini sağlamalı ve köpekleri atlatmalısınız.

Oyunda bir çok farklı güç özelliği ile köpekleri uyku moduna alabilir, tavşanları yıldırım gibi hızlı yapabilir, köpekleri şaşırtabilir, tavşanı koruyabilir ve ek tavşanları göreve alabilirsiniz. İstediğiniz tavşan avatarını seçerek eğlenceli bir oyunla vakit geçirebilirsiniz. Her yaştan eğlenmek ve havuçları toplamak isteyenlerin tercih edeceği bu uygulamayı denemelisiniz. 

Bunnix - Bunny Run indir